Ubytování Penzion Horizont

Pokoje

V našem penzionu je k dispozici celkem 55 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (přistýlka je jako rovnocenná postel) a čtyřlůžkové apartmány. Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem (apartmány vanou). Všechny pokoje mají své balkony situované na slunnou jižní či západní stranu. Volný čas můžete trávit ve společenské místnosti, kde je možné sledovat televizi, nebo můžete využít prostorů suterénu, kde si můžete zahrát stolní tenis či kulečník.

Stravování

Penzion disponuje vlastní kuchyní, vybrat si tak můžete, zda budete chtít polopenzi či plnou penzi. Strava pro skupinové pobyty je vždy konzultována s vedoucí kuchyně a dle požadavků upravena ke spokojenosti klientů.

Zábava

Na společenskou místnost navazuje rozlehlá terasa s letním posezením. Vedle penzionu se nachází víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem, kde je možno hrát tenis, volejbal, nohejbal, košíkovou nebo malou kopanou. Pro malé děti je k dispozici pískoviště a areál s rozmanitými houpačkami a průlezkami prolézačkami. Dále je k dispozici venkovní posezení s udírnou a krbem. V zimě můžete využít lyžařský vlek, který také patří k penzionu.

Rodiny s dětmi a cyklisté

Pro rodiny s dětmi i cyklisty máme širokou nabídku aktivit a zábavy. V zahradě je k dispozici pískoviště, kolotoč, houpačky a víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem trávou. Okolní příroda nabízí skvělý terén pro cyklistiku, pěší turistiku a houbaření, v zimní sezóně je okolní krajina vhodná pro běžkařský sport. Oblíbené jsou výlety na partyzánské bunkry, do „Hospůdky u Straky“ v sousední vesnici Jakubovice, do Rudy nad Moravou na nově zrekonstruované koupaliště, ke kostelu Svaté trojice a následně na Severomoravskou chatu. Oblíbené jsou také výlety do města Králíky, kde můžete navštívit poutní kostel Hedeč z dob baroka či vojenské muzeum.

Svatební obřady, oslavy, slavnostní příležitosti

- Oslavy, firemní a další slavnostní akce
Náš penzion je také možné využít k pořádání oslav či jiných slavnostních příležitostí. S těmito akcemi máme již bohaté zkušenosti. Nabízíme doprovodné služby, jako je např. grilování masa (selata, kuřata aj.), živá kapela, vystoupení kouzelníka a další… Můžeme také zajistit možnost uspořádání soutěže ve střelbě na asfaltové holuby, popř. z malorážky na terč.

- Svatby
Pro realizování svateb je penzion ideálním místem. Svatební obřad, resp. oddání lze uskutečnit přímo v areálu penzionu, nebo v místní malebné kapli. Jsme otevřeni všem novým nápadům a snažíme se naplnit všechny Vaše požadavky a přání tak, aby byl Váš den „D“ stoprocentní. Na svatební hostinu zajistíme a připravíme svatební menu, rauty, grilované maso, alkohol, nealkoholické nápoje, míchané nápoje atd. Můžeme doporučit kvalitní živou hudbu, fotografa a další. Samozřejmostí je také možnost ubytování svatebních hostů v penzionu a využití všech míst, které penzion nabízí. Na pořádání svateb vyhrazujeme vždy celý víkend (pá – ne).
Zajistíme program i veškeré občerstvení. Vy si můžete jen užívat, starosti přenechejte nám!!!

Školy

Náš penzion je hojně využíván školami v přírodě, ozdravovacími pobyty dětí v přírodě, letními tábory, sportovními školami, cyklistickými kurzy atd. V zimě díky lyžařskému vleku s umělým zasněžováním a strojovému upravování sjezdovky je ideální pro lyžařské výcviky.

Penzion Horizont Janoušov 2013-2014©
Napište nám! | Tomáš Cacek